Tilbake til alle rapporter

Hensatt bil

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 19:44, fre. 4 desember 2015

Sendt til Vestby 1 minutt senere

Har i lang tid stått parker en Chrysler Voyager på en busslomme nær Shell på Tegneby. Den har stått der flere mnd, og vil aldri bli hentet. Blir etter hvert en risiko for miljøet..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Opplever at rett etat tar tak I utfordringen som blir rapportert. Om det er "normalen" vil jeg fortsette å benytte fiksgatami.

    Publisert anonymt 07:29, man. 4 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter