Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler på strekning

Rapportert i kategorien Gatelys av Trygve Flathen 06:14, man. 7 desember 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Øvre Eiker 1 minutt senere

Lyktene virker ikke på en strekning på noen hundre meter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fiksa!

    Sendt inn av Trygve Flathen 10:02, ons. 9 desember 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter