Løst
Stort hull i vei.
Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 14:31, søn. 3 april 2011
Sendt til Odda 4 minutter senere
Ligger strødd med asfaltbiter og masse småsteiner utover hele veien pga stort hull. Hullet er midt i kjørefeltet og umulig å oppdage hvis en ikke er lokalkjent. Hullet er blitt lappet flere ganger dette året,men kommer stadig igjen og blir større og større.
Oppdateringer
-
For øyeblikket lappet med oljegrus,men varer ikke så lenge når regnet kommer.
State changed to: Løst
Publisert anonymt 18:23, søn. 1 mai 2011
-
Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:23, søn. 1 mai 2011
-
Partiet som her vises,har det for noen år siden blitt gravd opp og støpt ny betongdrenering under veibanen. Dette er nå sunket ned og det kommer stadig nye huller samt er skarpe kanter i overgang gammel/ny asfalt. Ved kontakt til vegvesenet, kjenner de ikke til problemet selv om det er blitt rapportert inn flere ganger.
Publisert anonymt 11:48, ons. 31 august 2011
Bidra med en oppdatering
Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.