Tilbake til alle rapporter

Randabergveien 305

Rapportert i kategorien Gatelys av morten simonsen 13:01, tir. 15 desember 2015

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gatelys lyser ikke ved innkjøring til firma Knut Simonsen as

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:23, tir. 12 januar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:15, tir. 9 februar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter