Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Monica Bjarås 07:49, ons. 6 januar 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Narvik mindre enn et minutt senere

2 stolper mangler lys. Dette er skolevei hvor det ofte er elg om vinteren. På den aktuelle strekning er det ikke hus så derfor veldig mørkt. Ungene tør ikke å gå her alene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:10, ons. 3 februar 2016

  • Dette ble videresendt til nordkraft, men problemet er der fortsatt. Fortsatt unger som ikke tørr å gå på skolen alene.

    Sendt inn av Monica Bjarås 08:10, ons. 3 februar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter