Tilbake til alle rapporter

Huller i asfalten på Kvamsveien mellom Skjulenget og Meldal sentrum

Rapportert i kategorien Hull i vei av Erik T Loe 19:44, man. 7 mars 2011

Sendt til Meldal 1 minutt senere

Problemer med stadig tilbakevendende huller med skarpe kanter i asfalten, som utsetter dekk,felger og understell for ekstra slitasje

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Erik T Loe 23:14, man. 4 april 2011, markert som fikset

  • Små hull i asfaltdekket er riktignok rettet en rekke tilbakevendende ganger, men større dumper i alle stkkrenner, også etter at telen er gått er fortsatt der.Dette gjør det til et mareritt å kjøre traktor(mangler fjæring). Særlig den som er reumatisk plaget og skal forsere disse dumpene hundrevis av ganger om vår og sommer

    Sendt inn av Arne Olav Bolme 16:20, fre. 27 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter