Tilbake til alle rapporter

Mørek gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Ragnhild Aashaug 22:38, tor. 11 februar 2016

Sendt til Tolga og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelys langs FV 30 i sentrum i Tolga har vært mørke i tre kvelder

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kjapp respons og retting av problemet

    Sendt inn av Ragnhild Aashaug 23:10, tor. 10 mars 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter