Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler på en strekning

Rapportert i kategorien Gatelys av jardar.e@hotmail.com 09:27, tir. 1 mars 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Rendalen 3 minutter senere

Det er mørkt ...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • To gatelys virker bare sporadisk ved Brattegga1 Veldig irriterende!

    Sendt inn av Rita Marthea Strengen 20:16, ons. 2 mars 2016

  • Slik at det ikke skal misforstås: Jeg har rapportert inn manglende lys på Elvål, på strekningen Gamle Kongevei 4491 - 4522. Meg bekjent så ligg Brattegga på Otnes, så det er nok en annen feil....

    Sendt inn av jardar.e@hotmail.com 09:32, fre. 4 mars 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:20, tir. 29 mars 2016

  • Ikke skjedd noe som helst. Fortsatt mørkt som i ei bukseræv.

    Sendt inn av jardar.e@hotmail.com 10:20, tir. 29 mars 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:45, fre. 29 april 2016

  • Svart! Useriøst! Ikke spør meg flere ganger! FIX IT!

    Sendt inn av jardar.e@hotmail.com 09:45, fre. 29 april 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter