Tilbake til alle rapporter

Svært hullete vei.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:15, tir. 15 mars 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Roan 4 minutter senere

Store hull i veien gjør at trafikken må over på feil side for å passere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:34, tir. 12 april 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:48, tir. 10 mai 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:26, ons. 8 juni 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter