Tilbake til alle rapporter

Kast i vei, sprukket asfalt og ødelagte stikkrenner

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ove Andre Nilsen 01:14, søn. 27 mars 2016

Sendt til Balsfjord og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Fra kommunegrensa og 5 km sørover er asfalten i total oppløsning. Det er plasser hvor veien begynner å sprekke opp, dype humper på grunn av ødelagte stikkrenner og hull med mange skarpe kanter. Nært kommunegrensa har også veien sklidd ut og er stor høydeforskjell på veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 02:46, søn. 24 april 2016

  • Fremdeles store skader I asfalten, kast og humper fra ødelagte stikkrenner fra kommunegrensa og ca 5 km sørover

    Sendt inn av Ove Andre Nilsen 02:46, søn. 24 april 2016

  • Still open, via questionnaire, 11:23, man. 23 mai 2016

  • Fremdeles hull, sprekker, kast og utsigninger. Nå begynner asfalten å smuldre totalt opp på noen områder.

    Sendt inn av Ove Andre Nilsen 11:23, man. 23 mai 2016

  • Still open, via questionnaire, 00:12, tir. 21 juni 2016

  • Hull og oppsprekkinger har blitt nødreparert, men resten er det samme.

    Sendt inn av Ove Andre Nilsen 00:12, tir. 21 juni 2016

  • Og i år er problemet ENDA verre. Nå er det hele strekninger som mangler asfalt og man kjenner grunnen gynge når man går på asfalten, noen steder.

    Publisert anonymt 22:25, tor. 6 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?