Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:59, søn. 27 mars 2016

Sendt til Eid og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Veldig sliten asfalt, hol mange stader.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:03, søn. 24 april 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:49, søn. 22 mai 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:00, søn. 19 juni 2016

  • Dei fresa ned på gammal asfalt. Så ikkje veldig tilfredsstillande resultat. Og den doble sperrelinja er no vekk (ikkje at folk bryr seg om det likevel).

    Publisert anonymt 21:33, søn. 17 juli 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter