Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:28, tir. 5 april 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Rendalen 1 minutt senere

Rv.30 Ved kommunegrense i sør for Tynset og Nordover ble det for ca 1 1/2 år sia lagt ny asfalt/oljegrus. Der ble det gjort noe alvorlig feil, da sten og pukk spruter overalt enda! Ble forsøkt gjort noe med i fjor høst, men er fortsatt håpløst. Fikk selv 4 stk stensprut i frontruta der i fjor høst, på noen få turer, pluss lakkskadene såklart..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:43, tir. 3 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter