Tilbake til alle rapporter

Dårlig vedlikeholdt vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:34, tir. 5 april 2011

Sendt til Rissa mindre enn et minutt senere

Fv191 er en dårlig vedlikeholdt vei. Etter vårløsninga er det fult av hull i grusveien, som må skrapes og få etterfylling av grus.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?