Tilbake til alle rapporter

Smeltevann har gravd vekk grus langs asfaltkanten

Rapportert i kategorien Hull i vei av Helmer Belbo 07:17, fre. 8 april 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Snåsa 2 minutter senere

Smeltevann har gravd vekk grus fra veiskuldra langs asfaltkanten. Asfalten har enkelte steder begynt å brytes opp pga manglende understøtte. Gjelder flere steder på strekningen fv 323 Kolven - Enga og øst for Enga.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:25, fre. 6 mai 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Helmer Belbo 09:10, fre. 3 juni 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter