Tilbake til alle rapporter

Sand i gate/fortsu

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:13, lør. 16 april 2016

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Mye sand på fortsu/gate etter strøing i vinter. Sopebil var her for en ukes tid siden, men tok kun veibog ikke fortau. Er fremdeles litt igjen på vei også.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei

    Det vil komme en mindre sopebil senere for å ta disse områdene.

    Publisert anonymt 07:37, man. 18 april 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:43, lør. 14 mai 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter