Tilbake til alle rapporter

Langsgående hull i asfalten

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:57, man. 18 april 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vestvågøy 3 minutter senere

Langs en tidligere skjæring, har det oppstått et langsgående hull.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Angitt sted er FV815, og ansvar for vegvedlikehold er Statens vegvesen. Oversendt Statens vegvesen som rett instans.

    Sendt inn av Vestvågøy kommune 14:13, man. 18 april 2016

  • Utbedret

    Publisert anonymt 13:42, tir. 30 august 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter