Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalten på fortauet

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Tor Erik Hansn 19:50, tor. 21 april 2016

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det er et hull i asfalten på fortauet. Det kom for noen år siden og ble raskt fyllt med sand. Det var forventet at det skulle bli asfaltert, men ingenting skjedde. Da sopebilen kom gorde den en god jobb med å fjerne enda mer sand, så nå er hullet blitt enda større.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei

    Takker for info. Vi skal se på dette så raskt som mulig,

    Sendt inn av Arne Sandvik 08:47, man. 25 april 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter