Tilbake til alle rapporter

Informasjonstavler

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 12:34, tor. 28 april 2016

Sendt til Ballangen og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Informasjonstavler om Tysfjord, ved sætrankrysset har ramlet ned, ligget på bakken lenge. Ønsker å få ordnet dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tavlen er enda ikke reparert/kommet opp!

    Publisert anonymt 11:13, man. 26 september 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?