Tilbake til alle rapporter

Ødelagt asfalt hull

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:12, søn. 1 mai 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Gamvik 3 minutter senere

Veldig dårlig vei standar dette.Bør utbedres så fort som mulig før en ulykke skjer her svinger bilene over i motsatt kjørefelt for å ungå hullet.Observert rett nedenfor Mesta stasjon i Mehamn

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:05, ons. 1 juni 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter