Tilbake til alle rapporter

Glasskår i veibanen

Rapportert i kategorien Forsøpling av Shawn Fagen 19:16, lør. 7 mai 2016

Sendt til Holmestrand 4 minutter senere

Knust Corona flaske i veibanen, rett ved innkjøringen til fosskollen. Jeg har fjernet de største bitene, men må feies. Svært farlig for dyr og biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter