Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 08:00, tir. 10 mai 2016

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Dypt hull i vei, ca 30x30cm

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette hullet har blitt reparert men er nå i ferd med å åpne seg på nytt. Kan det være at det blir gravd ut fra undersiden?

    Publisert anonymt 14:06, tor. 2 juni 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:54, ons. 8 juni 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:54, ons. 8 juni 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?