Tilbake til alle rapporter

Jessnesvegen

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Kjell Fjæren 09:38, tir. 10 mai 2016

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Kosting av veibanen er dårlig utført. Støv virvler opp langs veien, pga tungtransport fra Miljøkalk bedrift

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:56, tir. 7 juni 2016

  • Strøsand fra vinteren ligger langs veikantene, oppå hvite veimerkinger.

    Sendt inn av Kjell Fjæren 12:56, tir. 7 juni 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:09, fre. 8 juli 2016

  • Det ligger strøsand i puljevis langs hele veien. Hvis de skal merke kanten på veien blir det oppå strøsand. Ser ikke at det skjer noe som helst når jeg skiver meldinger. Så hva er tanken mef dette? Skjemaet som en sender inn er på engels. Det offenlihe skjemaene skal være på norsk.

    Sendt inn av Kjell Fjæren 00:09, fre. 8 juli 2016

  • Siste uke i juli 2016

    Sendt inn av Kjell Fjæren 07:49, fre. 5 august 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter