Tilbake til alle rapporter

Søkk / Hull i asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:14, ons. 22 juni 2016

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 2 måneder, 1 uke, 5 dager, 19 timer, 58 minutter senere

Det har vært graving ved hotell/asylmottak. Det er stort hull i asfalten

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Imangler gatelys i vesterhaugveien

    Publisert anonymt 21:35, ons. 7 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?