Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:16, fre. 15 juli 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sula 1 måned, 2 uker, 4 dager, 1 time, 57 minutter senere

Veldig mye dårlig asfalt. Slaghull, asfaltkanter m.m. på strekningen Remane til Skytterhuset (spesielt i området rundt ridehallen).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter