Tilbake til alle rapporter

Råtten sittebenk

Rapportert i kategorien Park/landskap av Finn Bjørtuft 16:34, man. 25 juli 2016

Sendt til Øvre Eiker 1 måned, 1 uke, 18 timer, 40 minutter senere

Kommunen burde vel kunne bytte ut den morkne sittebenken på badeplassen ved nordenden av Kjennerudvannet nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter