Tilbake til alle rapporter

Huller i veien og manglende asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Arild Johanson 09:37, tir. 26 juli 2016

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest 1 måned, 1 uke, 1 time, 37 minutter senere

I Valaveien er det store hull (manglende asfalt). Dette bør utbedres snarest. Det har vært slik et par måneder.

Ved Valahaug 9 bør kum heves da kumlokk har sunket 30-35 cm.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter