Tilbake til alle rapporter

Dype hull i asfalt i Kvernliveien, Jessheim

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:54, ons. 3 august 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ullensaker 3 uker, 5 dager, 22 timer, 21 minutter senere

Hullene har vært her lenge, men de blir stadig fylt med asfalt. Grunnarbeidet er nok for dårlig, for nesten like fort som de er fylt, kommer de igjen. Nå er det ille.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter