Tilbake til alle rapporter

Veilys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:41, ons. 10 august 2016

Sendt til Sørum og Statens vegvesen region øst 2 uker, 5 dager, 19 timer, 34 minutter senere

Veilyset er slokt fra (173) Neslerud til Rånåsfossbrua ca 12 lamper. Jeg bor i Borgenvegen 507 1927 Rånåsfoss Veilyset har hvert slokt ca 3 uker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 11:26, tir. 27 september 2016

  • Første gangen vi klaget gikk det veldig tregt, men da sende jeg forespørselen til Mitt naboskap tror jeg det hete. Men nå fant jeg "Fiks gata mi" og da gikk det veldig raskt.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:26, tir. 27 september 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?