Tilbake til alle rapporter

Hull i fortau

Rapportert i kategorien Hull i vei av Camilla Stensletten 18:01, lør. 20 august 2016

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 1 uke, 2 dager, 17 timer, 15 minutter senere

Hull på fortau som blir større for hver dag. Skummelt for barnevogner, rullestol og gående.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:29, tir. 27 september 2016

  • Hullet ble midlertidig reparert av lokale gutter. Med at de fylte hullet med sand, Kommunen har ikke gjort noe og nå er det også flere nye hull på samme fortau.

    Sendt inn av Camilla Stensletten 13:29, tir. 27 september 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 15:10, tir. 25 oktober 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Camilla Stensletten 15:10, tir. 25 oktober 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?