Tilbake til alle rapporter

Parkering på lekeareal

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 11:04, man. 22 august 2016

Sendt til Sunndal 1 uke, 1 dag, 13 minutter senere

De siste ukene er det blitt stadig flere biler som står parkert på et areal regulert som lekeplass (fullt = 8 biler). En avskiltet bil har stått der i mange mnd. Gata er trang og det er ubehagelig å måtte rygge for møtende bil da det er lite oversikt mht om det kommer noen ut fra hekken

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter