Tilbake til alle rapporter

Manglende veiskilt og sperre av blindvei

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 23:33, tor. 25 august 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vinje 4 dager, 11 timer, 44 minutter senere

Når en kommer kjørende Storegutvegen fra vest mot markert rundkjøring mangler det veiskilt som viser at man må ta første vei ut av rundkjøringen for å kjøre veien mot Oslo, Åmot etc. Mange ukjente velger å kjøre rett frem og videre inn på Bygdevegen som er markert som en blindvei. Dette var opprinnelig en blindvei, men sperring er fjernet så det er fullt mulig å kjøre ut på E134.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter