Tilbake til alle rapporter

Hullete veg-ødelagt asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 14:50, fre. 26 august 2016

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 3 dager, 20 timer, 27 minutter senere

Vegen er prega av slitasje (altfor gammal asfalt)-vegen er full av hull-ved fartsdump er det hull som slit på bilane når de passerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:19, ons. 28 september 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:53, ons. 26 oktober 2016

  • Ny asfalt på plass for ca 1 år siden

    Publisert anonymt 11:34, søndag 4 juli 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter