Tilbake til alle rapporter

Hull i veien ved kum

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jan-Espen Oversand 08:01, tir. 30 august 2016

Sendt til Bodø og Statens vegvesen region nord 3 timer, 16 minutter senere

Det har dukket opp et hull i veien ved en kum. Oppdaget tilfeldig da jeg syklet forbi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 11:24, tir. 27 september 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jan-Espen Oversand 11:24, tir. 27 september 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?