Tilbake til alle rapporter

Manglende kantslått / Ikke utført

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 12:36, tir. 30 august 2016

Sendt til Frogn 4 minutter senere

Det er ikke utført kantslått utenfor Nesoddveien 22 hos Dachser Norway I år. Det er ikke pent slik det ser ut nå. Fint hvis dette kan utføres så raskt som mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har I dag måttet sende en e-post direkte til Frogn kommune om dette. Ser ikke ut som kommunen reagerer på alle meldinger fra FiksGataMi

    Sendt inn av Kjell T. Borgsjø 12:09, fre. 9 september 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:04, man. 10 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter