Tilbake til alle rapporter

Sprukken asfalt, mange hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:09, søn. 11 september 2016

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Både i Markvegen og i Langslettvegen er det gammel asfalt som er sprukken og det er mange hull.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?