Tilbake til alle rapporter

For mye busker å trær på en skolevei, bilene ser barna som skal krysse veien for sent.

Rapportert i kategorien Trær av Riroedne@hotmail.com 21:40, man. 19 september 2016

Sendt til Randaberg 5 minutter senere

Trær å busker vokser for mye uti veien/ tar vekk sikten for bilistene så de ikke ser gående å syklende før de nesten kjører på dem. Dette er en skolevei så små barn både går og sykler. Hadde vært mye mer oversiktelig med mindre / eller i hvert fall beskjære trær her i krysset / rundkjøringen. ( barna kommer fra sentrum og skal over veien foe å sykle ned mot viste eller rett frem mot Bø )

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter