Tilbake til alle rapporter

Skolebuktveien i Mieronjavre

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:45, ons. 21 september 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Kautokeino 5 minutter senere

Svære hull i asfalten ca. 15 stk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet vart fikset 2 dager etter rapportering

    Publisert anonymt 09:34, tor. 20 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter