Tilbake til alle rapporter

Mange hull i asfalten

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:23, tir. 27 september 2016

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Mange hull i asfalten. Har vært slik i flere år, (kun fylt opp med grus av og til).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gikk 1 uke, så var kommunen og ordnet med grus i de verste hullene. (Dette har skjedd 2-3 ganger pr år de siste 4-5 årene) Ville vel vært mer økonomisk å bruke asfalt ? Dette var første gang jeg rapporterte inn problemet via denne siden.

    Publisert anonymt 20:12, tir. 25 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter