Tilbake til alle rapporter

Mange store og dype hull i gata.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:03, tir. 4 oktober 2016

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er en rekke hull innover gata fra og med punktet avmerket i kartet og helt inn til enden av gata ca 1,8 km lenger inn.

Man kan risikere skader på biler som følge av hullene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:26, tir. 1 november 2016

  • Det ble handlet raskere etter varsling på denne siden enn når man varslet kommunen direkte.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:26, tir. 1 november 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?