Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Geir Windvik 17:13, tor. 6 oktober 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 2 minutter senere

Det har dannet seg et hull midt i veien i krysset Tårnvegen / Tiurvegen. Dette hullet ble tettet i 2015, men det trengs litt asfalt for å tette hullet igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg har god erfaring med bruk av denne siden. Kommunen responderer relativt raskt ved henvendelser.

    Sendt inn av Geir Windvik 07:02, fre. 4 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter