Tilbake til alle rapporter

Gatelys slukker 19.30

Rapportert i kategorien Gatelys av Lise Nygren Lud 09:26, tor. 13 oktober 2016

Sendt til Tjøme og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gatelys slukker kl.19,30 vær kveld Rett utenfor bjønhuveien 45

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ringte inn Men nå er alt tipp topp., Kom en bil og sjekket alle gate lys👍

    Sendt inn av Lise Nygren Lud 10:55, tor. 10 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter