Tilbake til alle rapporter

Lys i lyktestolpe mangler.

Rapportert i kategorien Gatelys av Veronica Vågen 11:01, lør. 15 oktober 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Vikna 3 minutter senere

Det har lenge vært mørklagt gate fra videregående og nedover. Det er tidlig mørkt og der ferdes mange langs vegen til skole og idrettshallen. Det gir utrygghet og farlig for gående trafikanter som skal krysse vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter