Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av strommen@pss-securitas.no 18:28, søn. 16 oktober 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sula 2 minutter senere

Gatelyset lyser på dagtid, men slukker når de andre gatelysene slås på.

Blir veldig mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:10, søn. 13 november 2016

  • Ikke hørt noe, ikke skjedd noe! Bilde vedlagt tatt kl 19.08 søndag 13.11.16.

    Sendt inn av strommen@pss-securitas.no 19:10, søn. 13 november 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:18, søn. 11 desember 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:23, søn. 8 januar 2017

  • Fortsatt like mørkt her

    Sendt inn av strommen@pss-securitas.no 20:23, søn. 8 januar 2017

  • I dag lyser den - men det er ikke hver kveld. Om det har skjedd noe på torsdag - søndag er det mulig det er i orden - fikk info via en venns venn at det var fotocellen som var problemet.

    Sendt inn av strommen@pss-securitas.no 21:06, søn. 5 februar 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av strommen@pss-securitas.no 21:25, søn. 5 mars 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter