Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys av Massi Makoudi 18:21, tir. 18 oktober 2016

Sendt til Hurum og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gatelys ute av drift

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:04, ons. 16 november 2016

  • Gatelyset er forsatt ute av drift. Det er ikke blitt foretatt noe.

    Sendt inn av Massi Makoudi 14:04, ons. 16 november 2016

  • Gatelys OK

    Sendt inn av Massi 16:51, søn. 23 april 2017

  • Gatelys OK

    Sendt inn av Massi 16:53, søn. 23 april 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter