Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Lars Walle 22:24, søn. 23 oktober 2016

Sendt til Lillesand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelysene rundt Solfladen (og spesielt det rett utenfor Solfladen 8B), fungerer svært sjelden. Noen kvelder er det på, men de fleste kvelder er det bek mørkt. Det kan hende det skrur seg på i noen minutter/timer, men så går det av igjen. Andre dager går det på og av med noen minutters mellomrom.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:27, søn. 20 november 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter