Tilbake til alle rapporter

Dårlig veistandar

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:48, man. 24 oktober 2016

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Sørumveien er dårlig. Mye hull i veien. Burde vært grusa.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 23:26, man. 21 november 2016, markert som fikset

  • Sørumveien er veldigt dårlig igjen. Siste gangane det har snød blit ikje brøyta bere oppe i rånerudåsen

    Publisert anonymt 08:59, tir. 14 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter