Tilbake til alle rapporter

Gatelys defekt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:35, fre. 28 oktober 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Inderøy 5 minutter senere

Gatelysene langs Utøyvegen, v/krysset til RV761 slår seg av og på. Virker en stund igjen (2-3 minutter) før de igjen slår seg av. Dette er et uoversiktlig kryss hvor det er mange skole-elever som krysser veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble ordna meget raskt. Bra!

    Publisert anonymt 12:31, fre. 25 november 2016, markert som fikset

  • Nå virker det ikke igjen...

    Publisert anonymt 23:04, tir. 10 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter