Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune Skjønnås 19:40, fre. 28 oktober 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Narvik 4 minutter senere

Gatelys uten lys. sikkert pæra som er gått?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veldig bra, jeg meldte fra på fredags kveld, og det var lys i stolpen på mandagen etter. Mektig imponert :)

    Sendt inn av Rune Skjønnås 20:03, fre. 25 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter