Tilbake til alle rapporter

Lys lyser ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Knut Arne Nygård 21:09, tir. 12 april 2011

Sendt til Ørsta 1 minutt senere

Lysa i undergangen under E39 fungerer ikkje.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Knut Arne Nygård 21:48, tir. 10 mai 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:48, tir. 10 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?