Tilbake til alle rapporter

Bruen mangler lys på strekningen.

Rapportert i kategorien Gatelys av Birgit Anita Edøy 13:59, tor. 10 november 2016

Sendt til Aure og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Dette gjelder brua fra Gullstein over til Stabblanden. Jeg har merket på kartet hvor det er. Brua er helt mørtk, dvs ingen av lysene på brua virker. Dette har vært slik i hele høst og nå er det mørkt tidlig og det går utover trafikksikkerheten her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:29, tor. 8 desember 2016

  • Still open, via questionnaire, 21:06, tor. 5 januar 2017

  • Erfaring med å få problemet løst.. Tenker at dette ikke blir løst..

    Sendt inn av Birgit Anita Edøy 21:06, tor. 5 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?